O firmie

KARENA GROUP to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem, zlokalizowana na zrewitalizowanych terenach KWK Siemianowice. Pomimo, iż w procesie restrukturyzacji wydobycie węgla bezpośrednio na tym obszarze ustało, nasza firma kontynuuje jego bogatą, górniczą tradycję w ekologicznym wariancie.

 

Wielu Klientów staje przed dylematem wyboru i zakupu opału. Dla jednych liczy się tylko cena, dla drugich przede wszystkim wysoka jakość. Kolejny krok to wybór miejsca zakupu: czy kupić w firmach handlujących węglem w Internecie, czy w lokalnym składzie opału o mniej lub bardziej ugruntowanej pozycji rynkowej i renomie?

 

My nie staramy się być tradycyjnym składem opału i konsekwentnie za cel stawiamy sobie tworzenie wysokiej jakości na polskim rynku. Jakość naszego opału sygnowana marką ISKRA doceniana jest w całym kraju, a także od jakiegoś czasu poza jego granicami.

 

   Wieloletnia działalność w sektorze paliw takich jak ekogroszek i ekomiał pozwala nam na zaoferowanie rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb naszych Klientów.

 

   Nasze Biuro Obsługi Klienta to doświadczony zespół doradców, który z pasją podchodzi do swojej pracy. Zapewnia on kompleksową pomoc w doborze odpowiedniego paliwa oraz regulacji Państwa kotłów.

 

   Powadzimy również wieloletnią działalność na rynku usług transportowo-spedycyjnych. Nasz dział spedycji oferuje usługi spedycyjne ze szczególną dbałością o wysoki standard bezpieczeństwa przewożonych ładunków. Nad obsługą procesu logistycznego czuwa kompetentny i doświadczony zespół spedytorów.

 

 

Zawiadomienie o zmianie nazwy firmy od 04.10.2022 r.

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 4 października 2022 roku zmianie uległa forma prawna, nazwa oraz numer KRS naszej spółki, tj:

KARENA S.A. uległa zmianie na KARENA GROUP Sp. z o.o.,
nowy numer KRS: 0000992383.

Pragniemy nadmienić, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, powyższe zmiany nie wywołują skutku w postaci zmiany podmiotu, który był i nadal pozostaje stroną zawartych już umów, czy zaciągniętych dotychczas zobowiązań.

Wszystkie pozostałe dane, w tym NIP, REGON, adres siedziby, numery kont bankowych, numery telefonów, adresy poczty elektronicznej, a także wysokość kapitału zakładowego spółki oraz beneficjent rzeczywisty pozostają bez zmian.

Poniżej aktualne dane spółki:

KARENA GROUP Sp. z o.o.
Ul. Olimpijska 12
41-100 Siemianowice Śląskie
NIP: 6340135185
REGON: 270100353
KRS: 0000992383