Kontakt

KARENA S.A.

ul. Olimpijska 12

41-100 Siemianowice Śląskie

Rok powstania: 1992
KRS: 0000109544
NIP: 634-013-51-85
REGON: 270100353
PKD: 5229C

 

Biuro Obsługi Klienta - Ekogroszek i Ekomiał ISKRA

Poniedziałek-piątek, godz. 8:00-17:00

Andrzej Henel
Z-ca Kierownika ds. Sprzedaży

Tel:     32 281 70 75
Fax:    32 228 06 54
GSM:  728 497 560
Email: a.henel@karena.pl

 

Oskar Dziura
Biuro Obsługi Klienta

Tel:     32 281 70 75
Fax:    32 228 06 54
GSM:  668 896 505
Email: o.dziura@karena.pl

Monika Świątczak
Biuro Obsługi Klienta

Tel:     32 281 70 75
Fax:    32 228 06 54
GSM:  668 896 512
Email: m.swiatczak@karena.pl

 

Krzysztof Patyj
Biuro Obsługi Klienta

Tel:     32 281 70 75
Fax:    32 228 06 54
GSM:  728 908 526
Email: k.patyj@karena.pl

Mateusz Remiszewski    
Biuro Obsługi Klienta

Tel:     32 281 70 75
Fax:    32 228 06 54
GSM:  728 497 633
Email: m.remiszewski@karena.pl

 

Administracja i Księgowość

Poniedziałek-piątek, godz. 7:00-15:00

Krystyna Wrona
Zastępca Głównego Księgowego     
Tel.     +48 32 229 19 22
Fax     +48 32 228 06 54
E-mail: k.wrona@karena.pl

Justyna Krząkała
Administracja i Księgowość
Tel.     +48 32 229 19 22
Fax     +48 32 228 06 54
E-mail: j.krzakala@karena.pl

Jadwiga Sadowska                     
Administracja i Księgowość
Tel.     +48 32 229 19 22
Fax     +48 32 228 06 54
E-mail: j.sadowska@karena.pl

 

Dział HR

Joanna Libisz
HR Manager   
Tel.     +48 728 908 542
E-mail: j.libisz@karena.pl

 

 

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomość